אודות

 תחת קורת גג אחת  תמצאו אצלנו את חומרי ההסקה המתקדמים והאיכותיים ביותר כגון - עצי הסקה  מבוקעים יבשים וארוזים באריזות נוחות ובקפידה-אלון -לבן(oak) ,כופתיות העץ -פלט (wood pellets )אותם אנו מייבאים .הכופתיות מיוצרות  משאריות חיתוך ועיבוד עץ (ללא שרף וללא תוספי הדבקה אחרים)ומשמשות כדלק אורגני בתנורים ובויילרים חכמים.
גלילי הגפת המיוצרים מפסולות אורגניות של תעשיית השמן זית -נטולות רעלים .. ..חרצני פירות..  
בריקט להסקה - שבבי עץ דחוסים - בריק עץ -(wood briqts) מוצר  המהפכני דל  בעשן ואפר  המיועד במיוחד לאזורים רגישים (בעיר ).ועוד...הליך זה מונע השלכת או הטמנה של הפסולות בקרקע ונזקים לשנים רבות 

כמו כן אנו מבינים בדיוק באילו בעיות אתה הלקוח ניתקל בחיפוש אחר חומר הבעירה המתאים לך או אפילו קודם לכן ..בזמן בחירת הקמין..עץ? גז. pellets. נפט/סולר...
ואנו נשמח להדריך להמליץ ולכוון ע"פ הידע שרכשנו לאורך שנים רבות .

ומאחר ואנו מבינים גם את הצורך של הרבה לקוחות בשימוש בעץ ..גם כאביזר  עיצובי  לבית ולחצר ..וגם כמקור לאנרגיה ..אש אמיתית...ריח עשן..וכו..
מצאנו את האפשרויות המגוונות ביותר למתן  מענה הולם בייבוא עץ אלון (אלון לבן בעיקר ) ושבבי עץ דחוס ...וזאת בכדי להמעיט את הפגיע בסביבה שלנו (המעט יערות שנותרו)
מראה העץ ואיכותו אינה דומה לעץ המקומי -גם המחיר בהחלט תחרותי בהתבסס על האנרגיה הרבה שנותן העץ אלון ,,אופן האריזה והכמות האמיתית אותההלקוח מקבל בפועל.
נקיון העץ (מחוטא) הגודל הפיזי והאריזה מאפשרים שימוש קל ונוח  בהרבה ממה שהכרתם עד כה.

לאחרונה סיפקנו גם פתרונות "עיצוביים" לכאילו שרצו את הלוגים של עץ האלון לצורכי עיצוב חוץ או פנים ...ליד קמין הגז (בתוך מתקן או על הקיר ) .
ציפוי קירות,,,בניית הפרדה בין שבילים -במראה הכפרי..ועוד ראו באתר.

לסיכום אנו נשמח לכל פניה בקשה או המלצה ..ונשתדל לתת מענה הוגן ומהיר .
תודה 
עמיחי ומאיה זני .(הבעלים ) 

מושב אמונים רח' הזית 115

צור קשר 077-4341213