תמונה של משטח 78 שק פלט HS שבבי עץ דחוסים

משטח 78 שק פלט HS שבבי עץ דחוסים

הפלט עץ של HS התחדש באריזה חדשה וחזקה יותר העמידות לשמש (הגנת UV) וכוללת כיסוי ניילון /כובעון הגנה על שקי הפלט חברתנו הנה היבואנית הבלעדית ! של חברת HS המייצרת את הפלט הטוב בעולם !בכל הפרמטרים גם ברמת האנרגיה שתיוצר מכל ק"ג חומר שיכנס לקמין וגם איכות הבעירה תהיה גבוהה ללא פליטות מזהמות וכן כמות האפר תהיה מהנמוכות ביותר כך הצורך בניקוי יהיה קטן יותר . הפלט של hs ניחן באיכויות גבוהות ביותר ובתקנים המחמירים ביותר בעולם.DIN PLUS וכן EN PLUS האיכות הגבוהה מאפשרת לקמין ה פלט לשרוף ביעילות מקסימלית את החומר ולאפשר למערכת להשאר נקיה זמן רב ללא תקלות מיותרות .יבואני הקמינים בארץ מדגישים את הצורך בשימוש בפלט איכותי ושוללים אחריות בשימוש בפלט לא ידוע וללא תקנים. התקן גם בא להגן עליכם הלקוחות מאחר והעץ ממנו מייצרים את הפלט יכול להיות עשוי משאריות פסולת עץ שיש בה כימיכאליים וחומרים מסוכנים שהוכנסו בכדי לייצב את הפלט או שלא במודע קיימים בעץ,לכן מומלץ להישמר -פער המחיר אינו מצדיק שימוש .משטח מלא מכיל 78 שקים-כל שק במשקל של 15 ק"ג. **מחיר לא כולל הובלה** משטח מגיע עם כיסוי ניילון להגנה מגשם שמש

₪48.00
למעט משלוח

 

ניתן לרכוש ברזנט מותאם למשטח בעלות של 700 ש"ח

ישנם רוכסנים בצדדים לפתיחה וסגירה של הברזנט להגנה מושלמת בתנאי מזג אויר שונים.

 

 • כופתיות עץ/פלט עץ ( pellets) הינם שבבי עץ דחוס -דלק אורגני לתנור\קמין אוטומטים.
  חברתנו הינה הנציגה הבלעדית של  מס חברות מהמובילות בעולם בתחום ייצור פלטס לאנרגיה חברת HS  המייצרת את פלט פרימיום המושלם והמשתלם ביותר !
 • וכן את החברה Holzindustrie Schweighofer  האוסטרית HS הנחשבת גם לאחת המובילות באירופה בייצור כופתיות העץ/פלט (pellets) .ובריקטים להסקה(גלילי עץ דחוס ) בקמינים.
    דירוג איכות המוצר על פי התקנים הבינלאומיים המוצר נחשב לנקי והאיכותי "והירוק" ביותר בתחום האנרגיה(CO2 נטרלי)כמו כן  בהליך ייצור והאריזה – ובשימוש בקמין מה שמאפשר לחומר להישרף באופן כמעט מלא  שמותיר רק כ-0.5 % אפר !! (באריזה יש עד 0.5% אבק !)
  הניקיון מתבטא גם בפליטות לאוויר דרך הארובה –אין כמעט עשן (נראה לעין) כך שההפעלה באזור בנוי בצפיפות אינו גורם מטרד לשכנים. מעט הריח  הינו ארומטי  ונעים ביותר.(עשן יש רק בזמן ההדלקה ל כדקה )
  כמות האפר של הפלט שלנו מועטה מאפשרת ריקון המאפרה בתדירות נמוכה ביותר (פעם בשבועיים –עד חודש.. בהפעלה רציפה של הקמין)
  איכות ה/pellets פלטס של HS מפיקה את האנרגיה הגבוהה ביותר מעל 5000 ק"ק=5 KW ל1ק"ג  והמחיר זול יותר בהרבה מכל הדלקים-כולל העץ!.
  נתונים טכנים לגבי הפלט/PELLETS

-הפלט/כופתיות העץ WOOD PELLETS /- הפכו בשנים האחרונות לאחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בין כל חומרי האנרגיה  המתחדשת באירופה - גם בתחנות כוח וגם לשימוש רחב בדוודים בתעשייה וכמובן להסקה ביתית – בויילר(חימום מים ) ובעיקר  לקמינים חכמים.


גם בארץ החלו לייבא תנורי  פלט pellets  של מיטב היצרנים באירופה (בעולם) כמו MCZ האיטלקית .
. בחלק מהמערכות ניתן  לשלב גם חימום אוור וגם לחמם מים שמסוחררים דרך צנרת המחממת רדיאטורים או תת רצפתי.או העברת אוויר לחדרים מרוחקים –בצנרת.
לצורך יעילות והתפקוד המקסימאלי של מערכות המופעלות ב פלט/pellet  אנו חברת פיל
התחייבנו – (מול יבואני הקמינים) ולך הלקוח להביא את הפלטס הטוב ביותר-וזאת בכדי להימנע מתקלות מיותרות במערכות ההזנה ,השריפה(מבער) ופינוי העשן/גזים –ואפר..
השימוש בדלק נקי בדרגת התקן הכי מחמיר (האוסטרי) DIN­­_PLUS  לא רק מייעל את השימוש ותפוקות התנור אלא גם שומר על המערכות –ומונע תקלות-מיותרות במערכות הזנת החומר או פינוי האפר –כמו כן בניקיון הזכוכית ותא הבעירה .למראה יפה יותר של הלהבות .

שקיות הפלטס ארוזות בשקי ניילון ומשקלם 15 ק"ג. השקים ניתנים לרכישה בבודדים או במשטח של עד  78 שקים (כ1.2 טון).
את הפלטס pellets שלנו  ניתן לרכוש בחנויות הקמינים המובחרות –ביח' בודדות או בהזמנה של משטח שיסופק לך ע"י חברתנו בתאום ובנוחות לביתך.
 
"פלט רגיל" ממקורות לא ידועים עלולים להכיל גם חומרי דבק  רעילים"
וכן רמת האפר למוצר רגיל הינו בסביבות ה6-7%  שהם פי 14 מהכופתיות אותן אנו משווקים מה שישפיע  למראית עין במעט על רמת המחיר  אך עלול  לפגוע במערכות האלקטרוניות –במערכת ההזנה ופינוי האפר   וכן בכדי להגיע לטמפרטורה מתאימה הקין יצרוך כמות גדולה יותר של פלט וכך תשלם יותר
להפעלת בויילרים  ניתן לעשות שימוש גם בכופתיות פחות איכותיות אך לא מומלץ מתחת לקטגוריית הEN  !.

יש לשמור על האריזות מוגנות מגשם וחשיפה ישירה לשמש (כיסוי עליון ניילון  UV)

 

 

 

 

 


 
סרטון -סימולציה על  "מערכת ההיידרו " (חימום מים -לרדיאטורים -ותת ריצפתי) אך זה עובד?