תמונה של עצי אלון /איירון בשקים למעשנות טאבונים מדורות והסקה

עצי אלון /איירון בשקים למעשנות טאבונים מדורות והסקה

עצי אלון ארופאי להסקה - ארוזים בשקי רשת - (או מסודרים חופשי בכלוב ) עץ הסקה מבוקע באורך של כ-30-33 סמ ובקוטר של 7-16 סמ, שק רשת מכיל משקל יבש מ 13-14 קג יבש ! מתחת ל18% לחות בהתחייבות (בפועל 10%) אפשרות רכישה של שקי עץ בודדים ואיסוף ממחסן החברה או במשלוח מסודר לביתך על גבי משטח עץ או בכלוב עץ מסודר של 66-עד יח שק . 077-434-12-13

₪70.00

עצי אלון  ארופאי להסקה  - ארוזים בשקי רשת - (או מסודרים חופשי בכלוב )   עץ הסקה מבוקע באורך של כ-30-33 סמ ובקוטר של 7-16 סמ, שק רשת  מכיל משקל יבש  מ15-13 קג יבש !  מתחת ל18%לחות בהתחייבות (בפועל 10%)  אפשרות רכישה של שקי עץ בודדים ואיסוף ממחסן  החברה או במשלוח מסודר  לביתך על גבי משטח עץ  או בכלוב עץ מסודר של 66עד יח שק .
אפשרות לתיסוף שקים על גבי משטח תפזורת :
דוגמא  לאפשרות הרחבה .
קו"ב עץ אמיתי  בתפזורת ארוז בכלוב עץ  +אופציה להוסיף על המשטח  עד20 שקים


 עץ אלון  ארופאי לבן/שחור  נחשב לאיכותי ביותר בין עצי ההסקה באירופה - העץ מגיע מסודר בכלוב עץ  ממושטח -שנשאר בביתך  ושומר על שטח אחסנה מצומצם -ניתן לרכוש גם כיסוי ברזנט עליון -לצורך הגנה מגשמים (במידה והכלוב אינו מוגן בסככה.

רמת הלחות  המחייבת  מתחת ל20 אחוז בחורף -אנחנו מתחייבים לספק לך הלקוח רמת לחות מעולה מתחת  18 אחוז  בכל השנה  בהתחייבות .
ניתן להזמין שקי עץ הסקה  בבודדים באיסוף עצמי. או משלוח לבית בכל מקום בארץ.

העץ נקי ממזיקים-באישור משרד החקלאות (מחוטא בחום ! ולא בטבילה של חומרים כימיים !) ארוז ונוח לנשיאה שומר על נפח אמיתי ומסודר באופן האחסנה בבית ומחוצה לו -(ניתן לרכוש גם מתקן אחסנה לחוץ -צמוד קיר ),איכות בעירה מהמשובחות שיש -ומשך בעירה ארוך.-כמות אפר זניחה .
*"ירוק"-עצי ההסקה מיובאים אך ורק ממקורות מוסדרים המגדלים את העצים במיוחד לתעשיה -ובפיקוח מתמיד של האיחוד האירופאי.

מחיר  ודרכי חישוב כדאיות ראה בהמשך
מחיר הובלה לכל חלקי הארץ עד 330 שח  למשטח .
מעל משטח 1-תנתן הנחה .
אפשרות של פריקה ידנית וסידור ידני -בתשלום נוסף.
הובלת מנוף מוגבלת לאזורים  מסויימים.
הובלה רגילה =עי עגלת משטחים חשמלית .
כל ההובלות מתואמות מראש עי חברת ההובלה .